طراحی اپلیکیشن

WHO WE ARE? Application

با توسعه تلفن های هوشمند و ورود آنها به بازار ، ارائه اپلیکیشن های تلفن همراه  جایگاه خاصی در جوامع بشری پیدا نمود. امروزه مردم بیشتر زمان خود را صرف کار با تلفن همراه هوشمند خود می کنند و طبق آمار تعداد کاربران موبایل نسبت به کاربران رایانه شخصی هر روزه بیشتر و بیشتر می شود.کاربران علاقه دارند تمامی کارها به ساده ترین شیوه ممکن انجام دهند و سهولت دسترسی به تلفن همراه ایجاب می کند که توسعه دهندگاه نرم افزارهای تلفن همراه همیشه برای جذب افراد جامعه نوآور باشند.

_

بنابر این وجود تلفن همراه برای هرشخصی یک ضرورت است و ضرورت نیازمند توسعه و ورفع نیاز های روزمره و یا خاص مردم هر جامعه با طراحی اپلیکیشن میسر می شود.

مردم با موبایل خود شارژ میخرند، قبض پرداخت می کنند، بلیت هواپیما خریداری می کنند، با اپلیکیشن نوبت دهی وقت دکتر رزرو میکنند، از اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا خریدهای روزانه انجام می دهند ، با اپلیکیشن های تاکسی آنلاین سفارش تاکسی می دهند ، با اپلیکشن آگهی و اپلیکیشن مشابه دیوار خرید و فروش انجام می دهند ، با واتساپ و تلگرام و اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر برای همدیگر پیام ارسال و عکسهای خود را به اشتراک می گذارند و …